НЕЗАБАРОМ - віртуальна карта мiста ЧернiвцiНЕЗАБАРОМ - інтернет-магазин мiста Чернiвцi
  

"Акватон", СНВП

  

Головна, вул., 265 а

тел.: 4-08-06
моб.: 050-374-29-72
моб.: 050-338-25-72
веб-сайт: www.aquaton.org
e-mail: info@aquaton.org
 
  

Протягом майже двох десятків років компанія «Акватон» бере на себе турботу про здоров'я своїх клієнтів, роблячи питну воду кристально чистою і максимально корисною. Основний напрямок діяльності компанії - випуск та реалізація фільтрів для очищення води і комплектуючих до них. Для отримання питної води, очищеної від домішок, служать автомати води, компактні і надійні корпусу яких мають різні кольорові рішення, зручні у використанні і оснащені обладнанням для підігріву. Пункти продажу води забезпечать споживача продуктом, який пройшов 9 ступенів очистки та має оптимальну для здоров'я концентрацію мінеральних солей. Автомати з продажу води - дуже зручне і вигідне придбання, основою їх роботи стали фільтри зворотного осмосу, що забезпечують багатократне очищення води. Підключивши придбані автомати розливу води до водопроводу і електричної мережі, можна реалізовувати ідеально чисту воду. Автомат забезпечений купюроприймачем, і може бути встановлений в місцях скупчення людей для забезпечення їх питною водою, якість якої підтверджує аналіз води, який регулярно проводиться.


Для установки в квартирах і приватних будинках оптимально підійдуть побутові фільтри для води. Вони очищають воду не тільки від домішок, але і небезпечних мікроорганізмів. Ретельне водоочищення стане запорукою здоров'я.


Комплексне очищення води забезпечується установкою спеціальних систем, які видаляють розчинені солі заліза і марганцю, а також сірководень, органіку, хлор та інші шкідливі домішки. Устаткування для очищення води займе гідне місце в офісах та закладах громадського харчування.


Система очищення води в квартирі, безсумнівно, поліпшить якість питної води, дозволяючи використовувати її без кип'ятіння. Так само, як і система очистки води для дому, вона в кілька етапів видалить шкідливі домішки з водопровідної води.


Система водопідготовки включає в себе кілька етапів і за допомогою нашого обладнання доводить кінцевий продукт до досконалості. Абсолютну очистку забезпечують системи зворотного осмосу, де під тиском у водопроводі вода залишає на напівпроникних мембранах все зайве. Системи очистки води, запропоновані нашою компанією, дуже різноманітні, але в їх основі лежать надійні і продуктивні системи фільтрації води, що дозволяють добитися ідеального результату. Фільтри для очистки води широко використовуються в побуті і на виробництві. Більш тонке очищення забезпечать фільтри для питної води, зробивши воду, що тече з крана, смачною і корисною.


«Акватон» також допоможе організувати власний бізнес з продажу води, в якому можна не тільки процвітати, а й подарувати радість і здоров'я людям.

 

  

Рубрики довідника:

Все для дому

Все для дому - Кухонне приладдя

Побутова техніка

Побутова техніка - Кухонна

  
  

  

   
 
Каталог підприємств   |   Карта міста Чернівці   |   Інтернет-магазин   |   Вхід / Реєстрація
Copyright © 2005-2024, BEST.cv.ua. Всі права захищено. Правила користування
Розміщення реклами
 
0.045228004455566