НЕЗАБАРОМ - віртуальна карта мiста ЧернiвцiНЕЗАБАРОМ - інтернет-магазин мiста Чернiвцi
  

"Bushido", клуб бойових мистецтв

  

Пилипа Орлика, вул., 7

моб.: 050-688-88-39
e-mail: bushidokaratecv@gmail.com
веб-сайт: https://karateclub.pro
 
  

Клуб «Bushido» входить в Міжнародну Федерацію Шотокан Карате-До (SKI), яку очолює Хироказу Каназава - легендарний японський майстер стилю Шотокан. Хірокацу Каназава вперше відвідав Україну в березні 1997 року, з цього часу тренери клубу «Bushido» стали постійними учасниками його навчальних і атестаційних семінарів. Сам майстер Каназава - дуже освічена людина, багато вчиться і читає, вважаючи, що займається карате повинен розвивати тіло і розум, це створює збалансований сильний характер. «У спорті Ви перемагаєте суперника. У карате - самого себе». Принципи японського майстра лягли в основу філософії клубу «Bushido»: карате вчить людину поваги - до тренера, залу, противнику на татамі і самого себе, крок за кроком виробляючи необхідні навички.


У «Bushido» практикується традиційне карате (стиль Шотокан), спортивне карате, основна мета якого - перемоги на змаганнях. Протягом багатьох років клуб бере участь на турнірах національного та міжнародного рівня за правилами стильової організації SKI і за правилами WKF. Клуб входить в Українську Федерацію карате (УФК). Також в клубі існує оздоровчий напрямок карате, де основна мета тренувань - поліпшення і зміцнення здоров'я, розвиток сили, корисних рухових навичок, починаючи з раннього віку в клубі проводяться тренування по самообороні.


На сьогодні клуб практикує в 4 напрямки карате:

  • традиційне карате (стиль Шотокан);
  • спортивне карате (правила WKF, SKIF);
  • оздоровчий напрямок;
  • самооборона.

У нашому клубі проводяться тренування з кікбоксингу для студентів і дорослих: K-1, ММА, тренер Лісютенко Василь (Майстер спорту Міжнародного класу з карате, Чемпіон Світу з семі-контакту і фул-контакту Анталія 2013, 2015 рік, Чемпіон Європи 2015 рік по Кемпо).


Так само у нас є окремий успішний фітнес проект, який повертає впевненість в собі, красу і здоров'я жінкам - "Fitnessmama-Fitnessmix", заняття веде тренер, з більш ніж з 15-річним досвідом занять, кандидат в Майстри Спорту з художньої гімнастики - Анна Дімітрюк.


Тренери і спортсмени клубу мають міжнародну Атестацію на пояси, яка визнається в усьому світі. В клубі виховано більше 30 чорних поясів, Чемпіони і призери Світу, Європи та України. Вихованці клубу стали провідними тренерами чернівецьких клубів СК «Лідер» (Олександр Пикулин, Андрій Лазоренко, Валерій Чоботар), СК «Тай-Сен» (Євген Мотовилін) і продовжують розвивати карате в своїх клубах.

  

Рубрики довідника:

  
  

  

   
Каталог підприємств   |   Карта міста Чернівці   |   Інтернет-магазин   |   Вхід / Реєстрація
Copyright © 2005-2020, BEST.cv.ua. Всі права захищено. Правила користування
Розміщення реклами
 
0.040265083312988