НЕЗАБАРОМ - віртуальна карта мiста ЧернiвцiНЕЗАБАРОМ - інтернет-магазин мiста Чернiвцi
  

Чернівецька міська рада

  

Центральна, пл., 1

тел.: 52-59-24
факс: 55-35-39
веб-сайт: city.cv.ua
e-mail: document@rada.cv.ua
 
  

Чернівецька міська рада.

 

Минули вибори… Частина з нас розчаровані, частина задоволені. Стихли безкінечні суперечки і на кінець Чернівецька міська рада розпочала «працювати». Депутати міськради Чернівців розпочали розглядати проблеми міста. Закритим вже є питання щодо земельної ділянки на вулиці Стасюка. Міська рада Чернівців вирішила надати жителям цієї вилиці, можливість створити дитячий ігровий майданчик та сквер для відпочинку. Цей момент можна вважати непоганим зрушенням з мертвої точки.


Також Чернівецька міська рада вирішила запровадити новий проект «Впливова громада...», який буцімто має допомогти вирішити комунально-житлові проблеми громадян. Секретар міської ради - Михайлішин Віталій закликає до співпраці всіх, хто може належним чином сприяти формуванню списків на капітальний та поточний ремонт житлового фонду. Результати цього проекту місцева рада обіцяє оприлюднити вже в кінці цього місяця.


Не можна не звернути уваги на те, що міська рада все-таки не забула про четверту гілку влади і привітала працівників ЗМІ з їх професійним святом. Найкращі з них були нагородженні почесними грамотами та грошовими винагородами.


Приємною новиною є ще й те, що 20 листопада відбулося відкриття футбольного майданчика на території ФОК «Олімпія». На ремонт якого Чернівецька міська рада від 31.10.2012 виділила 240 тис.грн. Новеньке ігрове поле із штучним покриттям викликало чимало позитивних емоцій у дітей, які не можливо передати словами.


Отож, будемо надіятися на те, що наша міська рада і надалі буде звертати увагу на проблеми жителів не тільки міста, а й округу. Сподіваємося, що всі задумані проекти, депутатами облради, які сприятимуть процвітанню нашого міста, будуть втілені в життя, а не залишаться тільки запланованими.

  

Рубрики довідника:

Державні установи

Державні установи - Адміністрації, органи управління, відомства

Державні установи - Адміністрації, органи управління, відомства - Міська рада

  
  

  

   
 
Каталог підприємств   |   Карта міста Чернівці   |   Інтернет-магазин   |   Вхід / Реєстрація
Copyright © 2005-2024, BEST.cv.ua. Всі права захищено. Правила користування
Розміщення реклами
 
0.052329063415527