НЕЗАБАРОМ - віртуальна карта мiста ЧернiвцiНЕЗАБАРОМ - інтернет-магазин мiста Чернiвцi
  

"ChikenHUT", ресторан швидкого обслуговування

  

Кобилянської О., вул., 8

тел.: 51-57-42
моб.: 066-853-71-72
моб.: 096-278-49-88
e-mail: support@chicken-hut.cv.ua
веб-сайт: chicken-hut.cv.ua
 
  

ТМ "ChickenHUT" (ЧікенХАТ) є однією з найпопулярніших мереж закладів швидкого обслуговування, як в Чернівцях, так і в Україні. "ChickenHUT" встановлює єдині стандарти для всіх ресторанів, починаючи від місця розташування, дозволів інтер'єру та екстер'єру, закінчуючи ціноутворенням і асортиментною політикою. У кожному ресторані "ЧікенХАТ" Вас привітно зустрінуть, і Ви поринете в атмосферу радості та гарного настрою.


"ChickenHUT" використовує оригінальні рецепти фірмових страв, забезпечує виконання стандартів висококласного обслуговування, використовуючи сучасне технологічне обладнання і методику управління персоналом. Наші страви з курки, салати, лаваші, бургери, снеки, піци, десерти дійсно смачні та корисні.


Ми також здійснюємо доставку їжі по м. Чернівці. При замовленні страв понад 150 грн. чи в радіусі одного кілометра - доставка БЕЗКОШТОВНА. Замовлення продукції до 150 грн. - доставка від 10 грн. Доставка в межах міста Чернівці з 8.00 до 23.00.


Наш принцип — «Все починається з Відвідувачів». Ми працюємо для того, щоб забезпечити наших відвідувачів смачною їжею, гарним настроєм та комфортним проведенням часу.

 

  

Рубрики довідника:

Дозвілля, відпочинок

Дозвілля, відпочинок - Ресторани

Дозвілля, відпочинок - Швидке харчування

Послуги

Послуги - Доставка їжі

  
  

  

   
 
Каталог підприємств   |   Карта міста Чернівці   |   Інтернет-магазин   |   Вхід / Реєстрація
Copyright © 2005-2024, BEST.cv.ua. Всі права захищено. Правила користування
Розміщення реклами
 
0.03920578956604