НЕЗАБАРОМ - віртуальна карта мiста ЧернiвцiНЕЗАБАРОМ - інтернет-магазин мiста Чернiвцi
  

"Diva", бутік

  

Кохановського, вул., 9

тел.: 57-57-96
моб.: 050-672-17-07
 
  

Бутік стильного одягу "Diva" (Дива) в Чернівцях пропонує широкий асортимент одягу для жінок і чоловіків. Хочете купити що-небудь модне, стильне, гарне і зручне, але не знаєте де? У нашому магазині-бутіку "Діва" Ви знайдете широкий спектр одягу - як повсякденного, так і святкового.


Для жінок представлено одяг з останніх модних колекцій - вишукані сукні, стильні спідниці і блузи, широкий вибір джинсів, сорочок, футболок, які підійдуть і на кожен день, і на роботу, і на вихід. Вдало підібраний одяг для жінок допоможе справити приємне враження і нікого не залишить байдужим.


Чоловіки також знайдуть в нашому бутіку стильний чоловічий одяг - сорочки та светри, штани і різноманітні джинси. На добре одягненого чоловіка люди завжди звертають увагу. У бутику "Diva" Ви знайдете різноманітні речі, щоб скласти свій гардероб з модного і елегантного одягу.


У нашому магазині одягу також представлені різні модні аксесуари до Вашого одягу.


Широкий асортимент і різноманітність моделей допоможе нашим клієнтам підкреслити свою індивідуальність і стиль, а відмінна якість продукції не залишить навіть найвибагливіших покупців байдужими. Постійні клієнти мають можливість користуватися дисконтами. Крім того, в магазині діють сезонні знижки.

 

  

Рубрики довідника:

Магазини, торгівля

Магазини, торгівля - Одяг, взуття

Одяг, взуття, аксесуари

Одяг, взуття, аксесуари - Бутік, салон

Одяг, взуття, аксесуари - Одяг

Одяг, взуття, аксесуари - Одяг - Жіночий

Одяг, взуття, аксесуари - Одяг - Чоловічий

  
  

  

   
 
Каталог підприємств   |   Карта міста Чернівці   |   Інтернет-магазин   |   Вхід / Реєстрація
Copyright © 2005-2022, BEST.cv.ua. Всі права захищено. Правила користування
Розміщення реклами
 
0.05254602432251