НЕЗАБАРОМ - віртуальна карта мiста ЧернiвцiНЕЗАБАРОМ - інтернет-магазин мiста Чернiвцi
  

"Palazzo", ресторан

  

Руська, вул., 242

моб.: 099-384-42-42
веб-сайт: palazzo.cv.ua
 
  

Ресторан "PALAZZO" в Чернівцях - елегантний банкетний зал, де задоволення від висококласної кухні майстерно доповнюється витонченістю інтер'єру і прекрасною роботою персоналу.


Банкети, весілля, презентації та свята з великою кількістю гостей - це все ви можете замовити в одному з найбільших банкетних залів м. Чернівці. Але, крім великої кількості місць, а саме 300 осіб, ресторан і банкетний зал «ПАЛАЦЦО» має також і багато інших переваг:

  1. Зручне місце розташування. «PALAZZO» знаходиться на вулиці Руській - одній з основних артерій м. Чернівці. Але це не заважає повністю зануритися в атмосферу заміського відпочинку - цьому сприяє ландшафтний дизайн з великою кількість дерев та квітів, фонтани, місця відпочинку, які відділяють банкетний зал від дорожньої метушні. На території закладу діє закрита стоянка на 70 автомобілів з охороною.
  2. Відмінна кухня. У «ПАЛАЦЦО» доступний широкий вибір страв як української, так і європейської кухні. Заклад порадує витончений смак всіх любителів апетитних страв.
  3. Повне забезпечення. Вибравши «PALAZZO» як зал для банкету, корпоративного свята, весілля або концерту, Вам не доведеться турбуватися більше ні про що. Потужна апаратура, звук, проекційне устаткування, автотранспорт, живі квіти - це все забезпечить наша Event-компанія, яка створена при закладі. Ми надаємо допомогу в написанні сценарію події та в підборі артистів, музичних гуртів, розважальних колективів; надаємо послуги флористики та дизайнера; організовуємо весільну церемонію; надаємо послуги компанії Escort Service, яка забезпечить Вас кортежем як з Ретро автомобілів, так і нових транспортних засобів представницького класу.
  4. Гнучкий формат. «PALAZZO» легко адаптується під будь-який захід чи свято. Тут можуть проходити святкування весіль і днів народжень на сотні чоловік, гриміти концерти, проходити конференції та корпоративи українських і зарубіжних компаній.
  5. Забезпечення безпеки. Ми знаємо, що потрібно для святкового настрою. Весь час на території «ПАЛАЦЦО» працюють ввічливі професійні охоронці, які забезпечать Вам відчуття спокою і зроблять все для безпеки Вашого свята.
  

Рубрики довідника:

Дозвілля, відпочинок

Дозвілля, відпочинок - Ресторани

Послуги

Послуги - Організаторські

  
  

  

Каталог підприємств   |   Карта міста Чернівці   |   Інтернет-магазин   |   Вхід / Реєстрація
Copyright © 2005-2019, BEST.cv.ua. Всі права захищено. Правила користування
Розміщення реклами
 
0.057080984115601