НЕЗАБАРОМ - віртуальна карта мiста ЧернiвцiНЕЗАБАРОМ - інтернет-магазин мiста Чернiвцi
  

"R.J.S.", корпорація

  

Комарова, вул., 13 а, 303

моб.: 099-348-91-34  -  Директор Розвитку Ринку
 
  

Корпорація «R.J.S.» в Чернівцях пропонує Вам ознайомитися з комерційною пропозицією щодо співпраці, яка дає можливість успішно розвивати малий, середній та великий бізнес в Україні та за кордоном. Діяльність компанії ефективно розвивається на ринку України та охоплює як східний, так і західний регіони. Робота ведеться більш ніж в 120 країнах світу.


Ми гарантуємо абсолютне процвітання бізнесу, за допомогою наступних методів розвитку:

  • Бізнес-планування – забезпечення потенційних клієнтів ефективним проектом та бізнес-планом з метою постійного розвитку та подальшого виходу на територіальні ринки.
  • Маркетинг – підтримка маркетингової діяльності для досягнення ефективної ринкової позиції.
  • Франчайзинг – забезпечення можливості власникам торгових марок продавати право на свою діяльність. Компанія безпосередньо веде вашу діяльність у пошуку клієнтів, веденні мережевого бізнесу.
  • Аутсорсинг –  можливість відкривати «під себе» підприємства, з вкладенням коштів та дорученням ведення бізнесу в нашій компанії. Діяльність ведеться даним відділом, який матеріально відповідальний за активи інвесторів та функціонує на умовах 20% оплати від чистого прибутку.
  • Інтернет Консалтинг – вихід на ринки міжнародної мережі InMarket. Ви отримуєте потенційний ринок структури InMarket, кількість клієнтів якої налічує понад 3млн.
  • Фондові та валютні біржі – вихід на Фондові ринки Нью-Йорку, Лондону, Токіо, Гонконгу. Активи задіяні на кращих світових трейдингових та фондових біржах. Результат обігу ваших коштів від 15% до 40% річних. Безмежні можливості даного ринку забезпечують постійний ріст прибутку.
  • Супроводження діяльності – ведення вашої діяльності з боку організаційних питань та вирішення питань розвитку. Додатково покладаємо на себе обов’язок супроводжуючих функцій бухгалтерського обліку, фінансування та юриспруденції.

Корпорація «R.J.S.» позиціонує себе як структура управління  капіталом інвесторів і завжди готова розглянути ваші пропозиції щодо співпраці.

 

  

Рубрики довідника:

Послуги

Послуги - Експертиза

Послуги - Консультації

Послуги - Організація торгівлі

Фінанси, право, аудит

Фінанси, право, аудит - Аудиторські послуги

Фінанси, право, аудит - Біржеві послуги

Фінанси, право, аудит - Різне

  
  

  

   
 
Каталог підприємств   |   Карта міста Чернівці   |   Інтернет-магазин   |   Вхід / Реєстрація
Copyright © 2005-2023, BEST.cv.ua. Всі права захищено. Правила користування
Розміщення реклами
 
0.054172039031982