НЕЗАБАРОМ - віртуальна карта мiста ЧернiвцiНЕЗАБАРОМ - інтернет-магазин мiста Чернiвцi
  

"Step by step", дитяче модельне агентство

  

Турецька, вул., 6, 1

тел.: 55-39-90
тел.: 51-05-94
тел.: 55-50-50
тел.: 50-15-15
веб-сайт: stepbystep.cv.ua
e-mail: sbys@ukr.net
 
  

Модельна агенція в Чернівцях "Step by Step" (Степ бай Степ) - це торгова марка і приватне підприємство з ліцензією на позашкільне виховання дітей віком від 4 до 15 років за напрямком – модельний шоу бізнес. При модельній агенції "Step by Step" працює підготовча школа модельного бізнесу, у якій протягом чотирьох місяців, а це є основний курс навчання, діти здобувають знання за програмами найкращих модельних агенцій України.


В першу чергу – це сценографія та дефіле, вміння рухатися та розкривати характер одягу різних стилів та напрямків. Здавалося б нічого складного – пройтись по подіуму, але виявляється, що не так все й просто, вміти донести свій образ до глядача, виконати умови дизайнерів у демонстрації тієї чи іншої колекції - це майстерність.


Ще один дуже важливий предмет для роботи моделей – етикет та акторська майстерність. Наші викладачі професійно доносять до дітей інформацію про ці дисципліни, розкривають у дітях талант та вміння бути акторами, навчають їх загальним правилам поведінки, досвіду у спілкуванні з людьми, розкривають їхній духовний світ.


Також у шкільній програмі вивчається предмет психологія. Ця наука допомагає дітям ближче пізнати основи відносин і допомагає розвитку становлення психіки.


А щодо зовнішньої краси, догляду за собою та вміння вдало підкреслити свою привабливість – дітей навчає предмет косметологія та візаж.


По закінченні школи та складанні іспиту діти отримують дипломи, а найактивніші та талановитіші зараховуються до модельної агенції "Степ бай Степ".


Для того щоб увійти у дивовижний світ маленьких моделей, відкрити у собі таланти та знайти нових друзів у нашій країні і не тільки, необхідно зробити перший крок – познайомитись з дитячою модельною агенцією "Step by Step", а в усьому іншому Вам допоможуть професіонали.

 

  

Рубрики довідника:

Освіта, культура

Освіта, культура - Курси

Освіта, культура - Курси - Модельний бізнес

Послуги

Послуги - Шоу-бізнес

  
  

  

   
 
Каталог підприємств   |   Карта міста Чернівці   |   Інтернет-магазин   |   Вхід / Реєстрація
Copyright © 2005-2024, BEST.cv.ua. Всі права захищено. Правила користування
Розміщення реклами
 
0.031898975372314