НЕЗАБАРОМ - віртуальна карта мiста ЧернiвцiНЕЗАБАРОМ - інтернет-магазин мiста Чернiвцi
  

"Вест меблі", ТОВ

  

Головна, вул., 122 а, 203

моб.: 099-071-10-01
моб.: 067-124-00-07
веб-сайт: westmebli.com.ua
 
  

Заснована у 2011 році спеціалістами з меблевого виробництва фірма "Вест меблі" є динамічно розвиваючим об’єднанням, метою якого є надання повного спектру послуг з проектування, виробництва та монтажу корпусних меблів, таких як кухні,  спальні, вітальні, шафи – купе, гардеробні кімнати, дитячі, торгові, офісні та інші. Ми виготовляємо не просто меблі, а технічно складний продукт, який потребує професійного підходу на всіх етапах розробки, включаючи дизайн – проект, виробництво і монтаж. Нашими принципами є гарантія якості, надійність і професіоналізм. Невеликі обсяги виробництва дають можливість в повній мірі вкласти душу в кожен об’єкт замовлення, довершивши тим самим ідеальність його форми. При створенні меблів ми використовуємо тільки самі якісні матеріали, створені з використанням сучасних технологій на кращих заводах Європи. Раціональність в питаннях витрат дає можливість формувати для наших клієнтів відчутно вигідні та доступні цінові пропозиції. В чому ж полягає різниця між меблями виготовленими на замовлення і готовими фабричними моделями? Та чому варто співпрацювати саме з нами:

  • ми відповідально ставимось до кожного клієнта і стараємось кожний виріб зробити якісно, з врахуванням всіх побажань, та особливостей приміщення, де буде стояти майбутній виріб, наприклад: шафа-купе, кухня, гардероб, розсувні міжкімнатні перегородки, вітальні, спальні, передпокої, прихожі, ліжка, стінки, комп’ютерні столи, кухонні кутки, офісні меблі, меблі для торгівлі та ін.
  • в нас немає обмежень по розмірах, кольорі, стилі, та конструктивних особливостях виробу. Все що реально зробити, ми зробимо.
  • постійно слідкуємо за новинками в світі меблевої індустрії, та успішно втілюємо їх в життя.
  • любимо те, чим займаємось і постійно вдосконалюємось, та отримуємо велике задоволення від роботи та результатів.
  • наполегливо йдемо до кінця і не залишаємо незавершені проекти.
  • абсолютно нічим не поступаємось великим фабрикам, та створюємо меблі, які приносять в дім атмосферу затишку і комфорту.
  • дбайливо ставимось до кожного елемента майбутнього виробу і вважаємо, що або робити річ, або не робити нічого!
  • свіжий погляд, багато креативних ідей, та практичних рішень стимулюють нас до праці і створюють відчуття потрібності і актуальності наших послуг.
  • звернувшись саме до нас, Ви зрозумієте, що все складне просто і те без чого ви колись обходились, зараз вам просто необхідне.
  • звертайтесь і ми разом спроектуємо те, що принесе затишок і гармонію у ваш дім! В перевагах співпраці з нами вже переконалися сотні клієнтів не тільки з Чернівців, але і з інших міст і районів України. Запрошуємо і Вас.
  

Рубрики довідника:

Магазини, торгівля

Магазини, торгівля - Меблі, фурнітура

Меблі, фурнітура

Меблі, фурнітура - з ДСП, МДФ

Меблі, фурнітура - з Інших матеріалів

Меблі, фурнітура - з Натурального дерева

Меблі, фурнітура - з Пластику

Меблі, фурнітура - з Ротангу, лози

Меблі, фурнітура - зі Скла, металу

Меблі, фурнітура - М'які меблі

Меблі, фурнітура - На замовлення

Меблі, фурнітура - Стільці, крісла

Меблі, фурнітура - Фурнітура, комплектуючі

  
  

  

   
 
Каталог підприємств   |   Карта міста Чернівці   |   Інтернет-магазин   |   Вхід / Реєстрація
Copyright © 2005-2024, BEST.cv.ua. Всі права захищено. Правила користування
Розміщення реклами
 
0.036285877227783